Вступ на ОР бакалавр (за сертифікатами ЗНО)2021-04-22T18:40:17+02:00

Спеціальність: 171 Електроніка

Ступінь вищої освіти: бакалавр
Термін навчання: 3 роки 10 місяців
Назва освітньої програми англійською мовою: Acoustic electronic system and technologies of acoustic information processing
ID освітньої програми в ЄДЕБО: 28662

Опис освітньої програми (2018)

Спеціальність 171 Електроніка

Ступінь вищої освіти: бакалавр
Термін навчання: 3 роки 10 місяців
Назва освітньої програми англійською мовою: Electronic systems of multimedia and internet of things technology
ID освітньої програми в ЄДЕБО: 28664

Опис освітньої програми (2018)

Як стати студентом кафедри АМЕС

1. Зареєструватися на сайті МОН для здачі ЗНО з української мови, математики, фізики (або іноземної мови, хімії, біології, історії України, географії).
  2. Скласти ЗНО з української мови, математики та фізики (або іноземної мови, хімії, біології, історії України, географії).
  3. Отримати або мати раніше отриманий документ про здобуття повної загальної середньої освіти.
  4. Зареєструвати електронний кабінет, починаючи з 1 липня. Терміни вступної кампанії можна переглянути тут.
  5. Подати заяву виключно в електронному вигляді до єдиної державної електронної бази з питань освіти з 14 по 23 липня, де обрати:
    • наш ЗВО: КПІ ім. Ігоря Сікорського
    • наш факультет: ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОНІКИ
    • нашу Спеціальність: 171 Електроніка

За необхідності, скористайтесь рекомендаціями та допомогою співробітників та студенктів кафедри в Telegram
За необхідності, скористайтесь рекомендаціями та допомогою за номером +38 (050) 946 27 89 (Сафронов Павло Сергійович, відповідальний секретар відбіркової комісії ФЕЛ) або у групі в Telegram

“Що таке акустика” (Школа абітурієнта) – професор Аркадій Продеус

Відеоролик – виступи студента Івана Руденко та доцента Віталія Зайця

Із Правилами вступу на 1-й курс за сертифікатами ЗНО можна ознайомитися на сайті Приймальної комісії.

Перелік предметів, з яких проводитиметься конкурс за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти:

Спеціальність

Перелік сертифікатів

Електроніка (денна форма навчання)

•Математика ваговий коефіцієнт К1 = 0,5;

•Фізика, або іноземна мова, або хімія, або біологія, або історія України, або географія (за вибором) ваговий коефіцієнт К2 = 0,2;

•Українська мова – ваговий коефіцієнт К3 = 0,25;

Мінімальний конкурсний бал – 125

Вага середнього балу документу про повну загальну середню освіту- К4 = 0
Вага додаткового балу СДП – К5 = 0,05
Максимальний конкурсний бал – 200

Підрахунок конкурсного балу вступника кафедри АМЕС:

• КБ = (К1·Мат. + К2·[Фіз./Ін.мова/Хім./Біол./Істор.Укр./Геогр. – за вибором] + К3·Укр.мова + К4·БА + К5·Дб)·ГК·СК, все в межах 200 балів.
  • БА  бал документу про повну загальну середню освіту;
  • Дб – додатковий бал слухача підготовчих курсів КПІ;
  • ГК – галузевий коефіцієнт 1,02 (для першого та другого пріоритету);
  • СК – сільський коефіцієнт 1,05, для абітурієнтів зареєстрованих у сільських населених пунктах і які здобули освіту на їх території у рік вступу.
  • Усі пояснення тут

Увага! У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

Максимальні обсяги та кваліфікаційний мінімум державного замовлення на прийом у 2021 році

Шифр та назва спеціальності (спеціалізації) Ліцензований обсяг Максимальний обсяг державного замовлення Кваліфікаційний мінімум Квота 1 Квота 2
Денна Заочна Денна Заочна Денна Заочна Денна Заочна Денна Заочна
171 Електроніка 150 130 10 7 13