Наші випускники

НАШ ВИПУСКНИК МИХАЙЛО ЯРОШЕНКО РОЗПОВІДАЄ

– Михайле, ще недавно ви були в Києві, а зараз опинилися в Талліні. Як так трапилось?

– Починаючи з 4 курсу, я почав працювати в компанії Acoustic Group (https://www.shumanet.ua/ ) – компанії, що займається проектуванням акустики приміщень, вимірюваннями звукоізоляції, віброізоляції та шуму навколишнього середовища. До речі, директором київського філіалу компанії є Євген Фрідліб, теж випускник нашої кафедри (він зліва на фото, зробленому під час Українського музичного ярмарку).

Попрацювавши в AG два роки, я зрозумів, що мене більше цікавить обробка даних, проектування та розрахунки, аніж консультування клієнтів та продажі звукоізоляційних матеріалів.

Я натрапив на вакансію компанії Akukon (https://www.akukon.fi/en ) про пошук інженера-акустика, пройшов співбесіду та переїхав до Талліна. На даний момент я займаюся вимірюваннями звукоізоляції, вібрацій та програмуванням для обробки великих масивів даних.

На ринку Естонії цінуються більше вимірювання, аніж проекти чи консультації по телефону, тому моя компанія проводить велику кількість акустичних вимірювань щотижня. Проте Akukon також займається масштабними проектами – наприклад, минулої осені ми почали проектувати два оперні театри.

Разом із тим, продовжую цікавитися складним та непізнаним, щоб не стати жертвою рутини. Іноді навіть повертаюсь до конспектів лекцій, оскільки одночасне навчання та робота не сприяли гарному засвоєнню матеріалу, який, як виявляється, потрібен в роботі.

Подальші плани? Працювати та вчитися.

З числа вихованців кафедри вийшли: міністр машинобудування та конверсії Петров Віктор Михайлович, директори та керівники великих підприємств та організацій: директор НДІ гідроприладів Бурау Ю. В., Голова Ради директорів корпорації УСА Андрейчев Олег Анатолійович, директор фірми Телеком-Пневматик Женежера Володимир Леонідович, гол. інж. Телекомпанії ICTV Старицький Геннадій Олексійович, директор фірми «Ультраден» Сенченко Іван Васильович, начальник департаменту координації наукових досліджень у ВНЗ Свіженко Віктор Олексійович, директор центру слухової реабілітації «Аврора» Радченко Олександр Іванович, заступник директора НДІ стандартизації та метрології Горбань Ігор Ілліч, заст. голови СБУ ген-лейтенант Герасимов Анатолій Павлович, капітан 1-го рангу Гудзь Микола Степанович, капітан 2-го рангу Коржик Олексій Володимирович і багато-багато інших.

Олег Михайлович Алещенко
Олег Михайлович Алещенкод-р техн. наук
Рік закінчення КПІ: 1956
Головний конструктор вертолітних та корабельних гідроакустичних станцій та комплексів
Валерій Іванович Даценко
Валерій Іванович Даценко
Рік закінчення КПІ: 1972
консультант у американсько-українській діловій Раді
Борис Семенович Мороз
Борис Семенович Морозд-р біол. наук
Рік закінчення КПІ: 1969
член Вченої Ради Інституту АПН України
Ігор Якович Науменко
Ігор Якович Науменкоканд. техн. наук
Рік закінчення КПІ: 1972
завідувач відділу (НДВ-8) ОКБ «Шторм»

Несвижський Едуард Григорович

Рік закінчення КПІ: 1972 
Посада на сьогодні: кандидат технічних наук, дослідник в галузі методів та засобів перетворення та обробки акустичних сигналів 

Овсяник Валерій Прокопович

Рік закінчення КПІ: 1969

Посада на сьогодні: доктор технічних наук, Генеральний директор НПП «ВАБОС»

Продеус Аркадій Миколайович

Рік закінчення КПІ: 1972 
Посада на сьогодні: доктор технічних наук, професор кафедри акустики та акустоелектроніки 

Тєряєв Володимир Гаврилович

Рік закінчення КПІ: 1972 
Посада на сьогодні: кандидат технічних наук, науково-практичний консультант, фахівець з міжнародного менеджменту й маркетингу 

Шукевич Юрій Володимирович

Рік закінчення КПІ: 1972 
Посада на сьогодні: директор Фінансового ліцею м. Києва 

Янковий Володимир Васильович

Рік закінчення КПІ: 1972 
Посада на сьогодні: Головний редактор газети «Київський політехнік»