«Український музичний ярмарок  2019»

Український музичний ярмарок 4-5 жовтня арт-завод Платформа: https://muz-yarmarok.org.ua/

ЗРОБИ СВОЄ ЖИТТЯ МУЗИЧНИМ!

Арт-завод Платформа – перший найбільший Креативний кластер в Києві, унікальна локація, що об’єднала Людей, знаходиться неподалік від станції метро «Лісова» і ТРЦ «Даринок»

Арт-завод Платформа:
4 жовтня: 11:00 – 19:00
5 жовтня: 10:00 – 19:00

Учасники виставки: https://muz-yarmarok.org.ua/2019/participants

Подяка кафедрі акустики та акустоелектроніки НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського» за участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»

Кафедра акустики та акустоелектроніки прийняла участь у виставці “Український музичний ярмарок 2018”, що відбулася 11-13 жовтня цього року. Дирекція виставки висловила подяку викладачам, аспірантам та студентам кафедри, які взяли активну участь в проведенні цього заходу.

Окремі події:

11 жовтня, 13:00

Звукорежисер та аудіоінженер – сучасна взаємодія

В 50-60х рр минулого століття звукові системи були простими, що давало можливість розібратися в них, під час безпосередньої роботи з ними. В 70х роках електроніка почала дуже стрімко розвиватися, що співпало зі стрімким розвитком музики та музичного бізнесу. З того часу, звукові системи дуже стрімко розвиваються, що призвело до появи «нової» професії – звукоінженер.

Що це за люди, які їх завдання на майданчику, яким чином можна з ними плідно співпрацювати та чи потрібні вони Вам – буде роглянуто в доповіді інженера акусто-електроніка, незалежного аудіо-інженера та концертного звукорежисера Яременка Олексія, яка відбудеться 11 жовтня о 13:00.

12 жовтня, 15:00

Тренди аудіостоків. Яку музику купують в інтернеті?

  • Що таке аудiостоки i яким чином вони допомагають музикантам заробляти гроші.
  • Першi кроки для продажу музики online.
  • Тренди та лайфхаки для композиторiв.

Доповідач: Євген Новиченко – музикант, саунд-продюсер, професійний викладач гітари, коуч.

12 жовтня, 16:00

Спілка звукорежисерів України візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»

До уваги відвідувачів ярмарку 12 жовтня о 16:00 пропонується доповідь «Використання радіосистем в сучасних умовах. Частотна координація»

Доповідачі: Сергій Головін, Віктор Марков – провідні фахівці галузі.

13 жовтня, 13:00

«Цілюще дихання творчості»

Творча інсталяція від Молодіжного журналу «Стіна» в рамках «Українського музичного ярмарку-2018», червона лекційна зала

Доповідачі: етно-джазова співачка Марина Юрасова (Млада), художниця Оксана Медвєдєва (SanaVerba), журналіст і телеведуча Наталія Костилєва

13 жовтня, 16:30

Асоціація гітаристів НВМС підготувала концерт-презентацію журналу «Гітара в Україні»

Асоціація гітаристів НВМС підготувала концерт-презентацію журналу «Гітара в Україні», що відбудеться 13 жовтня о 16:30 на «Українському музичному ярмарку – 2018».

Журнал «Гітара в Україні» – єдине спеціалізоване видання, що висвїтлює події в гітарному світі. №11 журналу присвячений творчому аспекту музичної діяльності.

В концертній програмі звучатиме сучасна українська музика, відбудеться кілька прем`єрних виступів.

Учасники: члени Асоціації гітаристів Національної всеукраїнської спілки, лауреати міжнародних конкурсів, студенти та учні шкіл естетичного виховання.

Модератор: шеф-редактор журналу, заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.

«Український музичний ярмарок – 2017» (архівні матеріали)

12-14 жовтня 2017 року відбулася чергова Всеукраїнська виставка “Український музичний ярмарок 2017”. До участі в ній кафедру акустики та акустоелекторніки люб’язно запросили директор виставки Георгій Шевко та голова спілки звукорежисерів України Володимир Резнік. Спеціально для виставки було розроблено інформаційний плакат, інформаційні листівки та комп’ютерну презентацію, за допомогою яких наші викладачі, аспіранти й студенти знайомили відвідувачів виставки із тим, чому навчаються наші студенти. До нашого стенду підходили як школярі – потенційні студенти, – так і дорослі люди – батьки майбутніх студентів або випускники кафедри минулих років. Останніх, до речі, на виставці-ярмарці були чимало…

Оскільки краще один раз побачити, ніж багато раз почути, нижче пропонуємо короткий фоторепортаж про виставку.

Кілька фото з Музичного Ярмарку 2017