11 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.19 (голова ради, декан факультету електроніки, д.т.н., професор Жуйков Валерій Якович) у КПІ ім. Ігоря Сікорського, у дистанційному режимі, відбувся захист дисертації старшого викладача кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем АМЕС Гребіня Олександра Павловича на тему: ” Засоби підвищення ефективності процесу реставрації та відновлення фонограм ” за спеціальністю 05.09.08 – Прикладна акустика та звукотехніка, науковий керівник доцент кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем, к.т.н., доцент Швайченко Володимир Борисович, на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
Вітаємо Олександра Павловича та його наукового керівника Володимира Борисовича з успішним захистом та бажаємо подальших творчих досягнень!