19-го березня 2021 року, в online режимі відбулось засідання спеціалізованої ради ДФ26.002.031.
Раді була представлена дисертаційна робота Копитько Юлії Станіславівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 17 – Електроніка та телекомунікації, за спеціальністю 171 – Електроніка.
Тема дисертації: «Акустичні резонатори складної форми».
Склад спеціалізованої вченої ради ДФ26.002.031 в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» затверджений наказом МОН України №72 від 20.01.2021 р. у складі 5 осіб:
Голова ради – Коржик Олексій Володимирович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Рецензенти:
– Лейко Олександр Григорович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського.
– Трапезон Кирило Олександрович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Опоненти:
– Дерепа Анатолій Войткович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України Міністерства оборони України.
– Олійник Валерій Никифорович, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, старший науковий співробітник відділу гідродинамічної акустики інституту гідромеханіки НАН України.
Науковий керівник – Найда Сергій Анатолійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем КПІ ім.Ігоря Сікорського.
Щиро вітаємо аспірантку, а нині асистентку кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем #АМЕС, Копитько Юлію Станіславівну, з блискучим захистом свої кваліфікаційної роботи, та бажаємо подальших наукових успіхів!!!