Друге теоретичне (28 березня 2019 р.) та третє практичне (2 квітня 2019 р.) засідання науково- технічного студентського гуртка “Medical Acoustics” на тему “Музична терапія”.

Перевірка впливу ряду музичних композицій на біоритми головного мозку проводилась за допомогою нового вітчизняного комп’ ютерного електроенцефалографа марки “BrainTest-16” (ТОВ НВП “DX-системи”, Україна, м.Харків) разом з представником фірми “DX-стстеми”.

Дослідження проводилося в сертифікованій заглушеній кімнаті кафедри акустики та акустоелектроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського (акд.222, 12 корпус).

Результат:
Метод музичної терапії використовує обладнання, яке наявне в більшості медичних закладів: електроенцніаалограф та комп’ютер, що не потребує додаткових матеріальних затрат для впровадження методу в широку клінічну практику.