3D-візуалізація смартукриття — Smart Shelter CLUST Space
Перше в Україні інноваційне смартукриття — Smart Shelter CLUST Space — створюється у колишньому книгосховищі Бібліотеки КПІ.
Реалізується проєкт разом із партнером — компанією CLUST.
Студенти КПІ та КНУБА також беруть активну участь у створенні укриття майбутнього. Вони виносили книги, розбирали залізні стелажі й розробляли концепцію.
Що таке студентська рада і для чого вона потрібна?
Поступивши в університет, ти навіть не задумуєшся хто ж організовує різні студентські тусовки, змагання і тд.
Так, це студрада!
Студентська рада – це, перш за все, команда, ідеї та організація. Це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, веселі! Студенти, які хочуть і можуть урізноманітнити сірі будні студентів різними заходами.
Голова студради – це людина, яка повинна всім керувати, і вміти знайти спільну мову з викладачами у разі виникнення питань з боку студентів.
Наразі головою Студентської Ради ФЕЛ є студент групи ДП-61 – Леспух Сергій Володимирович telegram: @Lespuh
Перший замголови студради студент групи ДЕ-81 – Глубенок Олексій Миколайович telegram: @lGlubenok
Голова Профбюро ФЕЛ студент групи ДГ-81 – Топоровський Олексій Миколайович telegram: @nadrivatel_svyazok
Також варто сказати про старост кафедр:
Групи ДГ і ДВ (кафедра АМЕС) – Тимощук Антоніна Володимирівна, ДВ-81
Групи ДЕ і ДС (кафедра ЕПС) – Кушнір Павло, ДС-81
ДП – Грабар Олександр
ДМ – Балута Тетяна
Якщо ти зацікавився і маєш бажання зробити студраду ще кращою, ти повний енергії і амбіцій, тоді приєднуйся до нас! Студентська Рада Факультету Електроніки завжди рада новим людям!
Студентський «Клуб 13» факультету електроніки КПІ
Клуб засновано 1980 року на базі гуртожитку №13 (історію створення Клубу гарно розказано на сторінці сайу КПІ Фото)
Нещодавно “Клуб 13” відвідали ректор КПІ Михайло Захарович Згуровський та перший проректор Юрій Іванович Якименко. Вони зустрілися із студентами, які облаштовували клуб власними руками, та керівником клубу Дмитром Івановичем Клєтченковим. Студенти розповіли про свою участь в розбудові клубу, про перемоги в міжнародних конкурсах молодих винахідників. Дмитро Клєтченков, у свою чергу, поділився планами на майбутнє – про організацію занять тематичних робочих груп, проведення занять із певних дисциплін.
Зокрема, такими можуть бути заняття із комп’ютерної обробки музики та мови (лабораторія акустичної експертизи та корекції – науковий керівник Аркадій Миколайович Продеус), заняття гуртків, таких як Medical Acoustics (науковий керівник Сергій Анатолійович Найда), гурток “Звукорежисер” (науковий керівник Віталій Пантелейович Заєць), гурток “Акустичні технології для рідких середовищ” (науковий керівник Олександр Григорович Лейко), гурток “ТОЕ” (науковий керівник Михайло Юхимович Артеменко).
Такий “акустичний” напрямок діяльності обгрунтовується хоча б тим, що саме в гуртожитку №13 живуть студенти кафедри акустики та акустоелектроніки. Завершуючи зустріч, Михайло Згуровський дуже схвально відгукнувся щодо енергійності творців “Клубу 13” й запропонував проводити тут, зокрема, зустрічі із представниками великих компаній, які можуть розповісти студентами про систему відбору в ці компанії. “Ми будем всебічно допомагати Клубу в цій справі” – сказав він.
Професійне оріентування студентів
10 січня в інноваційному центрі «Клуб 13» факультету електроніки відбулася зустріч студентського активу з завідувачем кафедри акустики та акустоелектроніки Дідковським В.С. з приводу ознайомлення з практиками залучення студентів до співпраці з роботодавцями, а також з професійним орієнтуванням студентів всіх курсів щодо напряму трудової діяльності після отримання вищої освіти і набуття досвіду з практичного використання отриманих знань.