Поступивши в університет, ти навіть не задумуєшся хто ж організовує різні студентські тусовки, змагання і тд.

Так, це студрада!

Студентська рада – це, перш за все, команда, ідеї та організація. Це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, веселі! Студенти, які хочуть і можуть урізноманітнити сірі будні студентів різними заходами.

Голова студради – це людина, яка повинна всім керувати, і вміти знайти спільну мову з викладачами у разі виникнення питань з боку студентів.

Наразі головою Студентської Ради ФЕЛ є студент групи ДП-61 – Леспух Сергій Володимирович telegram: @Lespuh
Перший замголови студради студент групи ДЕ-81 – Глубенок Олексій Миколайович telegram: @lGlubenok
Голова Профбюро ФЕЛ студент групи ДГ-81 – Топоровський Олексій Миколайович telegram: @nadrivatel_svyazok

Також варто сказати про старост кафедр:

Групи ДГ і ДВ (кафедра АМЕС) – Тимощук Антоніна Володимирівна, ДВ-81
Групи ДЕ і ДС (кафедра ЕПС) – Кушнір Павло, ДС-81
ДП – Грабар Олександр
ДМ – Балута Тетяна

Якщо ти зацікавився і маєш бажання зробити студраду ще кращою, ти повний енергії і амбіцій, тоді приєднуйся до нас! Студентська Рада Факультету Електроніки завжди рада новим людям!