Сумні події2021-04-13T05:47:58+02:00

Сумні події

Похорон колишнього викладача кафедри Юрія Григоровича Скрипки (1937–2019).

Співробітники кафедри акустоелектроніки із глибоким сумом сповіщають, що 14 травня 2019 року відбувся похорон колишнього викладача кафедри Юрія Григоровича Скрипки (1937–2019).

Юрій Григорович Скрипка закінчив КПІ у 1961 р. за спеціальністю інженера-електрика, де працював інженером, асистентом, доцентом. Захистив кандидатську дисертацію 1981 р.

Викладав дисципліни: “Електроакустика”, “Ультразвук та його використання”, “Вимірювання на звукових та ультразвукових частотах”, “Підсилюючі пристрої”, “Електричні коливання і основи радіотехніки”, “Теорія процесів і систем”, “Аналогові електронні пристрої”. Проводив практичні та лабораторні заняття, керував курсовим та дипломним проектуванням, практикою студентів.

Сфера наукових інтересів – спеціальна акустика. Автор більше 60 наукових робіт та навчально-методичних розробок.

Брав участь в науково-методичній роботі та громадському житті кафедри. Розробив навчальні програми курсів. Керував навчально-технологічною роботою кафедри. Був профоргом кафедри, членом профбюро факультету, членом контрольної комісії профкому інституту, вченим секретарем ради факультету. Має численні подяки і грамоти, в тому числі грамоту Міністерства освіти України.

Співробітники кафедри висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким.