Співробітники кафедри акустоелектроніки із глибоким сумом сповіщають, що 14 травня 2019 року відбувся похорон колишнього викладача кафедри Юрія Григоровича Скрипки (1937–2019).

Юрій Григорович Скрипка закінчив КПІ у 1961 р. за спеціальністю інженера-електрика, де працював інженером, асистентом, доцентом. Захистив кандидатську дисертацію 1981 р.

Викладав дисципліни: “Електроакустика”, “Ультразвук та його використання”, “Вимірювання на звукових та ультразвукових частотах”, “Підсилюючі пристрої”, “Електричні коливання і основи радіотехніки”, “Теорія процесів і систем”, “Аналогові електронні пристрої”. Проводив практичні та лабораторні заняття, керував курсовим та дипломним проектуванням, практикою студентів.

Сфера наукових інтересів – спеціальна акустика. Автор більше 60 наукових робіт та навчально-методичних розробок.

Брав участь в науково-методичній роботі та громадському житті кафедри. Розробив навчальні програми курсів. Керував навчально-технологічною роботою кафедри. Був профоргом кафедри, членом профбюро факультету, членом контрольної комісії профкому інституту, вченим секретарем ради факультету. Має численні подяки і грамоти, в тому числі грамоту Міністерства освіти України.

Співробітники кафедри висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким.