На кафедрі акустичних та мультимедійних електронних систем 06 березня 2020 року відбулося перше заняття гуртка студентів “Школа-студія кіно” (керівник – доцент кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем Трапезон К. О.) на тему: FX-ефекти в кіно та на телебаченні.

В роботі гуртка прийняли участь студенти кафедри акустичні мультимедійні та електронні системи (група ДВ-61 та ДВ-81) КПІ ім. Ігоря Сікорського. Було розглянуто прийоми, підходи та реалізація візуальних ефектів в цифровому кіно та при створенні телевізійної реклами на основі інструментів програми Side FX Houdini. Окремо, були визначені моменти, які використовуються сьогодні при створенні ігрових платформ з застосуванням VR-технологій.

Заняття гуртка проводяться в лабораторії №211в корпусу 12.