10 жовтня 2019 року відбулося теоретичне та практичне заняття гуртка “Medical Acoustics” на надзвичайно актуальну тему “Суб’єктивна аудіометрія слуху людини”.

Суб’єктивна аудіометрія (від лат. Audio чую і греч. Metron міра) є основним видом діагностики слуху дітей і дорослих.
Суб’єктивна аудіометрія заснована на відповідях обстежуваного (суб’єкта обстеження), звідки і отримала свою назву. Оскільки обстежуваний дає відповіді на звуки за допомогою натискання на кнопку, жестом чи іншим дією, тобто поведінковими відповідями, то суб’єктивну аудіометрію називають також поведінкової заудіометрія.
При суб’єктивної аудіометрії визначають слухову чутливість випробуваного до різних звуків – тональним, шумовим і мовним.
Знімати аудіограми студенти навчалися на наявних в розпорядженні кафедри акустики та акустоелектроніки КПІ ім.Ігоря Сікорського клінічних аудіометрах.
Заняття гуртка відбуваються в “Лабораторії Медичної Акустики” кафедри акустики та акустоелектроніки КПІ ім.Ігоря Сікорського (209-А, 12 корпус ).👍👍👍

Чекайте анонсу наступного заняття гуртка “Medical Acoustics”🌞🌞🌞

Буде цікаво 🙂🙂🙂