01 жовтня 2020 року, в рамках тижня очного навчання студентів першого курсу, завідувач кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем #АМЕС, д.т.н., проф. Сергій Найда

Serhii Naida

провів ознайомлення студентів з реальними розробками кафедри #АМЕС в галузі Медичної акустики: акустичним ультразвуковим термометром, широкосмуговим ультразвуковим терапевтичним приладом, приладом для об’єктивної діагностики слуху людини, акустичною системою для терапії за допомогою складних аудіосигналів, та з роботою наукового студентського гуртка #Medical_Acoustics, керівником якого він є. Активну участь у спілкуванні з першокурсниками взяли постійні учасники гуртка #Medical_Acoustics, аспіранти кафедри #АМЕС Анастасія Дамарад та Дмитро Паренюк.

Фотозвіт про подію пропонується до Вашої уваги!