Мультимедіа та Інтернет речей

Єдине місце в Україні, де можна стати справжнім  Фахівцем у галузі телебачення, кіновиробництва і звукотехніки

Звукозапис, монтаж відео, програмування та Інтернет речей
ми навчаємо інженерів 90 років

Освітня програма «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей»

Інженер-Мультимедіа?

Фахівці з мультимедіа розробляють і обслуговують сучасні телекомунікаційні системи і мережі, телекомунікаційні засоби,а також розробляють, впроваджують і використовують сучасну аудіо-та відеотехніку. Розробляють та керують системами і технічними засобами захисту інформації в телекомунікаційних системах.

А от сучасне телебачення не можливе без інженерів-телевізійників які займаються експлуатаційним і сервісним обслуговуванням аудіо- та відеотехнічної апаратури, знімають та монтують відео.

Основні плюси нашої кафедри

Акустика та мультимедіа дуже важлива в сучасному світі технологій та прогресу. Ні один фільм, ні одне свято, ні одна реклама, і ні одна пісня або аудіокнига не з’явилися на світ, якби не було такої важливої професії.

  • Міжнародна спеціальність – хороші мультимедіа-інженери дуже потрібні за кордоном

  • Можливість навчання за кордоном – наша кафедра співпрацює з університетами Франції та Німеччини

  • Конкурентна заробітна плата в Україні – за даними rabota.ua, середній рівень заробітної плати інженерів-акустиків та інженерів з відеовиробнитства 21 500 грн.

ЧОМУ САМЕ МУЛЬТИМЕДІА?

Мультимедіа-інженер проводить відеозйомку, відеомонтаж, працює з візуальними ефектами, програмую та працює з мережевими технологіями.

Інженери мультимедіа працевлаштовані на підприємствах галузі телебачення  та кіновиробництвах, телеканалах, телекомунікацій.

Нам допомагають: Перша в Україні, сертифікована Акустична Камера

Заглушена камера – приміщення для моделювання вільного простору, що необхідно при визначенні характеристик направленості джерел звуку та їх акустичної потужності.

В таких приміщеннях проводиться запис музичних інструментів та вокалу, а також можна проводити дослідження по визначенню ефективності шумозахисних екранів та інтерференційних і дифракційних явищ в акустиці.

Проект та внутрішнє оздоблення цієї камери виконано фірмою Департамент Акустики ООО «Українська компанія» ЛТД», за особистою участю директора Кошелева Дениса та випускника кафедри акустики та акустоелектроніки Молчанова Сергія. Ця компанія вже багато років займається виконанням робіт по створенню студій звукозапису та приміщень зі спеціальними акустичними характеристиками.

В акустичній камері проводяться:

  • Вимірювання акустичних характеристик приміщення, рівня шуму що проникає, ступіня звукоізоляції огороджуючих конструкцій.
  • Організація знімального, звукозаписуючого процесу.
  • Консультації спеціалістів кафедри щодо акустичної корекції приміщеннь, звукоізоляції огороджуючих конструкцій, роботи з інженерним обладнанням;