Акустика та звукозапис

Єдине місце в Україні, де можна стати справжнім Інженером-Акустиком

Звукозапис, монтаж відео, програмування та Інтернет речей
ми навчаємо інженерів 90 років

Освітня програма «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації

Інженер-Акустик?

Акустику застосовують в різних галузях, таких як архітектура, промисловість, музичні заходи.

Основним завданням інженера-акустика, незалежно від галузі, є забезпечення комфортного проведення часу слухачем в приміщеннях, де є звук. Інженери-акустики працюють над зниженням рівня шуму в житлових, комерційних або громадських приміщеннях. Працюють над впровадженням інноваційних технологій та нових матеріалів. Консультують будівельні компанії по забезпеченню оптимальної звукоізоляції, на промислових підприємствах інженери-акустики допомагають знизити рівень шуму та вібрації від машин що працюють.

Інженери-акустики вкрай потрібні у галузі медицини, вони безпосередньо розробляють та обслуговують складне медичне обладнання, таке як апарати ультразвукової діагностики.

Основні плюси нашої кафедри

Акустика дуже важлива в сучасному світі технологій та прогресу. Ні один фільм, ні одне свято, ні одна реклама, і ні одна пісня або аудіокнига не з’явилися на світ, якби не було такої важливої професії.

  • Міжнародна спеціальність – хороші інженери-акустики дуже потрібні за кордоном

  • Можливість навчання за кордоном – наша кафедра співпрацює з університетами Франції та Німеччини

  • Конкурентна заробітна плата в Україні – за даними rabota.ua, середній рівень заробітної плати інженерів-акустиків та інженерів з відеовиробнитства 21 500 грн.

ЧОМУ САМЕ АКУСТИКА?

Інженер-акустик працює над виконанням різних акустичних проектів, програмує,  вирішує питання зі звукоізоляцією на будівельних об’єктах.

Інженери-акустики працюють в спеціалізованих компаніях, студіях звукозапису, концертних залах, кінотеатрах, в будівельній галузі.

Нам допомагають: Перша в Україні, сертифікована Акустична Камера

Заглушена камера – приміщення для моделювання вільного простору, що необхідно при визначенні характеристик направленості джерел звуку та їх акустичної потужності.

В таких приміщеннях проводиться запис музичних інструментів та вокалу, а також можна проводити дослідження по визначенню ефективності шумозахисних екранів та інтерференційних і дифракційних явищ в акустиці.

Проект та внутрішнє оздоблення цієї камери виконано фірмою Департамент Акустики ООО «Українська компанія» ЛТД», за особистою участю директора Кошелева Дениса та випускника кафедри акустики та акустоелектроніки Молчанова Сергія. Ця компанія вже багато років займається виконанням робіт по створенню студій звукозапису та приміщень зі спеціальними акустичними характеристиками.

В акустичній камері проводяться:

  • Вимірювання акустичних характеристик приміщення, рівня шуму що проникає, ступіня звукоізоляції огороджуючих конструкцій.
  • Організація знімального, звукозаписуючого процесу.
  • Консультації спеціалістів кафедри щодо акустичної корекції приміщеннь, звукоізоляції огороджуючих конструкцій, роботи з інженерним обладнанням;