Звітуємо! Факультетом електроніки та механіко-машинобудівним факультетом, для одного із підрозділів ЗСУ, що боронять Україну, були зібрані кошти і придбаний тепловізор, за ініціативою кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем та випускника кафедри АМЕС, доктора філософії, Курдюка Сергія, який зараз знаходиться в лавах ЗСУ і захищає нашу країну!
Фото-звіт додається. Велика дяка всім причетним! Слава Україні! Переможемо разом!
![photo_2022-03-20_21-15-57](https://i0.wp.com/ames.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-20_21-15-57.jpg?resize=1100%2C825&ssl=1)