Минуло два місяці 2020-2021 навчального року. З огляду на триваючу пандемію короно-вірусу ці місяці навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського проводилося в дистанційній формі.

Так само, як і в минулому навчальному році (весняний семестр) кафедра проводить щотижневі опитування студентів про поточний стан навчального процесу. Звичайно не всі студенти надають свої відповіді 🙁 Але ми щиро вдячні тим нашим студентам, хто дає нам зворотній зв’язок. кафедра пишається, що змогла організувати навчальний процес в дистанційній формі. Абсолютно всі НПП оволоділи можливостями, які надає компаня Google у своїй платформі Google Workspace (раніше GSuite). Всі кредитні модулі представлені у відповідних Google Classroom. Спілкування з студентами організовано за допомогою віртуальних кімнат Google Meet. Всі студенти кафедри отримали персональні профілі на платформі Google Workspace і можуть використовувати їх для будь яких питань освітнього процесу. Крім того, за допомогою цих профілів студенти мають можливість отримувати різні ПЗ за пільговими (“навчальними”) умовами.

Ми плануємо і в подальшому цікавитись враженнями студентів від поточного навчально процесу.