Сьогодні у залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося урочисте вручення дипломів магістрам Факультету електроніки!
Отримали свої дипломи і п’ятеро магістрів Кафедри Акустичних та Мультимедійних Електронних Систем, за спеціальністю 171 Електроніка, освітніми програмами: “Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації” та “Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей”.
Диплом з відзнакою отримав Ростислав Шаруєв.
Троє магістрів, разом з дипломом, отримали сертифікати про проходження програми дуальної освіти з міжнародною технологічною компанією Ajax Systems.
Щиро вітаємо і пишаємось кожним із вас! Бажаємо Перемоги, нових здобутків і звершень, натхнення і успіхів! Нехай щастить на вашому життєвому шляху!