Клуб засновано 1980 року на базі гуртожитку №13 (історію створення Клубу гарно розказано на сторінці сайу КПІ Фото). Творчий простір для КПІшників змінювався разом із ними. Тут студенти ФЕЛ готуються до пар, міжнародних конкурсів, хакатонів, проводять вільний час. Нині вони облаштовують у клубі лабораторію для роботи різних дослідницьких груп.

Нещодавно “Клуб 13” відвідали ректор КПІ Михайло Захарович Згуровський та перший проректор Юрій Іванович Якименко. Вони зустрілися із студентами, які облаштовували клуб власними руками, та керівником клубу Дмитром Івановичем Клєтченковим. Студенти розповіли про свою участь в розбудові клубу, про перемоги в міжнародних конкурсах молодих винахідників. Дмитро Клєтченков, у свою чергу, поділився планами на майбутнє – про організацію занять тематичних робочих груп, проведення занять із певних дисциплін.

Зокрема, такими можуть бути заняття із комп’ютерної обробки музики та мови (лабораторія акустичної експертизи та корекції – науковий керівник Аркадій Миколайович Продеус), заняття гуртків, таких як Medical Acoustics (науковий керівник Сергій Анатолійович Найда), гурток “Звукорежисер” (науковий керівник Віталій Пантелейович Заєць), гурток “Акустичні технології для рідких середовищ” (науковий керівник Олександр Григорович Лейко), гурток “ТОЕ” (науковий керівник Михайло Юхимович Артеменко).

Такий “акустичний” напрямок діяльності обгрунтовується хоча б тим, що  саме в гуртожитку №13 живуть студенти кафедри акустики та акустоелектроніки. Завершуючи зустріч, Михайло Згуровський дуже схвально відгукнувся щодо енергійності творців “Клубу 13” й запропонував проводити тут, зокрема, зустрічі із представниками великих компаній, які можуть розповісти студентами про систему відбору в ці компанії. “Ми будем всебічно допомагати Клубу в цій справі” – сказав він.