Сьогодні, 30 грудня 2022 року, в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

«Нині наука переживає нелегкі часи. Однак незважаючи на будь-які складнощі, завдяки кропіткій праці наших учених головні досягнення української науки ще попереду», – наголосив Сергій Шкарлет.

Роботи, яким присуджено Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій у 2022 році: «Створення вітчизняного інноваційного комплексу з серійного виробництва та випробувань радіогідроакустичної системи на базі пасивних ненаправлених буїв РГБ-16В, шифр «Ятрань»

Колектив кафедри вітає Олександра Григоровича Лейко, Олександра Івановича Дрозденко та Олексій Володимировича Коржика з присудженням премії!

Повна новина на сайті МОН